Pojemniki magazynowe ProfiPlus COMPACT w bardzo dobrej cenie.

Pojemniki warsztatowe ProfiPlus Compact to kolejna z serii niezawodnych i uniwersalnych kuwet plastikowych, dostosowanych do wymagań klientów nastawionych na ekonomiczne rozwiązania. Jak zawsze dostajesz to, co najlepsze, tym razem w bardzo dobrej cenie.


Pojemniki plastikowe zostały bardzo dobrze zaprojektowane i wyposażone w akcesoria, które niesamowicie poszerzają ich funkcjonalność, dzięki czemu za niewielkie pieniądze i przy minimalnym nakładzie pracy można stworzyć podręczny system przechowywania różnorodnych przedmiotów, nawet takich wymagających szczególnego zabezpieczenia. Zaczynając od samego materiału, z którego wykonane są pojemniki magazynowe – polipropylen to jedno z najtrwalszych tworzyw sztucznych, gwarantujących odporność na uszkodzenia. Dodatkowe zabezpieczenia, które można zakupić w naszym sklepie to pokrywy przeciwpyłowe, które czynią kuwety szczelnymi i przygotowanymi na ewentualne zarudzenia z zewnątrz czy też wysypanie zawartości.

Zapraszamy po wybór kuwet warsztatowych w różnych rozmiarach i kolorach, oraz do zakupu akcesoriów, które ułatwią montaż i zwiększą możliwości związane z wykorzystywaniem pojemników magazynowych, nie tylko do przechowywania.

Pojemniki magazynowe PROFIPLUS COMPACT

Pojemnik magazynowy niebieski 350x205x150 mm Pojemnik magazynowy niebieski 350x205x150 mm
Producent: Allit
Cena: 20,40 zł
zobacz więcej
Pojemnik magazynowy zielony 165x100x75 mm Pojemnik magazynowy zielony 165x100x75 mm
Producent: Allit
Cena: 2,60 zł
zobacz więcej
Pokrywa do pojemnika 95x97x60 mm Pokrywa do pojemnika 95x97x60 mm
Producent: Allit
Cena: 2,60 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW 40 POJEMNIKÓW COMPACT + 8 LISTEW PCV ZESTAW 40 POJEMNIKÓW COMPACT + 8 LISTEW PCV
Producent: Allit
Cena: 88,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl