Pojemniki magazynowe ProfiPlus Standard – nowa linia, nowa jakość.

Nie spotkaliśmy się z warsztatem czy magazynem, w którym nie przydałoby się więcej miejsca do składowania drobiazgów. Podobnie jest w garażach i piwnicach przy większości domów. Wraz z wzrostem dostępności różnych produktów pozwalamy sobie na to, by mieć coraz więcej przedmiotów, które kiedyś się przydadzą. W przypadku narzędzi czy akcesoriów montażowych jest to jak najbardziej uzasadnione, bo przecież lepiej sięgnąć po gwoździe, które czekają w piwnicy, niż pędzić po nie do sklepu. Jednak kluczową sprawą jest to, by wiedzieć gdzie leżą te gwoździe, kiedy już ich potrzebujemy… Na pewno łatwiej odnaleźć się w przestrzeni do pracy wtedy, gdy jest ona dobrze zorganizowana, dlatego zachęcamy do zakupów pojemników magazynowych - te z serii ProfiPlus Standard to idealny wybór dla wszystkich ceniących jakość i solidność.


W przypadku pojemników warsztatowych rozmiar ma ogromne znaczenie, przecież narzędzia bywają małe i duże, a i ilość śrubek czy gwoździ może być różna, właśnie z tego względu przedstawiamy do wyboru kilka wariantów pojemników – od niewielkich, na najdrobniejsze elementy, po duże, które pomieszczą i udźwigną nawet ciężką zawartość.

Prawdziwą nowością i udogodnieniem są praktyczne rozwiązania, o które zadbał producent pojemników magazynowych ProfiPlus, to dzięki nim każdy może skompletować idealny dla siebie magazynek. Wystarczy sięgnąć po kilka przydatnych akcesoriów, dostępnych również w naszym sklepie. Sięgnij po etykiety do opisywania zawartości kuwet warsztatowych. Zaopatrz się w idealnie dopasowane przegrody, jeżeli chcesz wygospodarować w pojemnikach warsztatowych dodatkowe przestrzenie. Z prezentowanymi produktami masz również wolną rękę w kwestii montażu pojemników magazynowych, ponieważ nadają się do ustawiania jeden na drugim, ale także można je przymocować do dedykowanych systemów, czyli specjalnych tablic i listew montażowych. Wszystkie te udogodnienia mnożą możliwości wykorzystania pojemników plastikowych, które sprawdzają się przy przechowywaniu, segregacji, a nawet transporcie drobnych akcesoriów.

Życzymy satysfakcjonujących zakupów, a w razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji, by podpowiedzieć w kwestii wyboru lub doradzić najkorzystniejsze rozwiązania – zadzwoń lub napisz maila.

Pojemniki magazynowe PROFIPLUS STANDARD

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl