Plastikowe organizery, czyli sposób na najdrobniejsze elementy.

Zmorą właściwie każdego mechanika, serwisanta, montera są drobne elementy, które są niezbędne w codziennej pracy, ale ze względu na ich różnorodność i dużą ilość niełatwo je przechowywać. Prezentowane organizery warsztatowe są rozwiązaniem tego typu problemów. Pozwalają zorganizować miejsce do magazynowania wszelkich gwoździ, śrub, wierteł, itp., jednocześnie oszczędzając tak potrzebną przestrzeń w pracowni czy warsztacie.

Ich największe atuty to pomysłowe rozwiązania, które czynią organizery bardzo funkcjonalnymi i łatwymi do indywidualnej aranżacji. Niektóre z nich mają wyjmowane pojemniki wewnętrzne, inne posiadają przegrody, które można regulować, dzięki czemu można dowolnie zmieniać wewnętrzne przestrzenie do przechowywania. Mocny materiał produkcji, czyli wysokogatunkowe tworzywo sztuczne, w parze z solidnymi zatrzaskami, stanowią skuteczne zabezpieczenie dla przechowywanych przedmiotów.

Proponujemy organizery magazynowe w kilku wariantach: z przegródkami lub bez, z jedno lub dwuskrzydłowym zamknięciem, z możliwością montażu kłódki, przezroczyste lub w kolorach. Mamy nadzieję, że szeroki wybór spełni Państwa oczekiwania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl